Tule, kingime üksteisele asju, mida meil endal enam vaja ei ole, kuid mis teistele vajalikud võivad olla. Võta kodust kaasa asju, mida Sa ei vaja, kuid mis on kasutuskõlblikud, anna need meie turul tasuta ära või vaheta millegi vastu. Väga väga vabale turule on oodatud kõik, kel midagi puudu või midagi üle.

Kinkimiseks ja vahetamiseks sobivad näiteks riided, raamatud jne. Kui soovite oma asju VVVT'l ära anda, palume võimalusel nende tarbeks alus või laud kaasa võtta. Ka on meie üritus õige koht, kus demonstreerida oma oskusi ükskõik, mis alal.

Väga Väga Vaba Turg Polymeris - 21. november kell 13:00. Talvine Väga Väga Vaba Turg toimub Kultuuritehases Polymer (Ülase 16).

Esimesed aktsioonid nimega Väga väga vaba turg (Really Really Free Market) korraldati aastal 2004, kui mitmes USA linnas toimusid alterglobalistide aktsioonid FTAA (Ameerika Vabakaubandusala) tippkohtumise vastu.

Väga väga vaba turg on vormilt avalikus kohas toimuv ajutine turg, mis baseerub kinkemajandusel (asjad ja teenused liiguvad inimeselt inimesele kinkimise või vahetamise teel. VVVT eesmärgiks on kapitalismile vastandudes luua ressursside jagamisel põhinev kogukond.

Eelmised Väga Väga Vabad Turud toimusid 23. ja 31. mail Skoone bastionil.

Tule meie turule ja muudame üksteise elud kasvõi natuke paremaks!