Pärimusmuusikat esitavatelt kollektiividelt ja sooloartistidelt oodatakse singleid, lühikesi ja pikki albumeid, digitaalseid väljaandeid ja füüsilisi eksemplare, töötlusi ja vanade lugude uusversioone, mis on välja antud vahemikus 1.08.2022–1.08.2023. Materjalide edastamise tähtaeg on 4. august 2023.

Oma muusika saab auhinnagala toimkonnale esitada järgmistel viisidel:


1) Füüsilised plaadid viia Viljandi Pärimusmuusika Aita, majajuhi kätte.

2) Füüsilised plaadid saata postiga: Inga Ronk, Pärimusmuusika Ait, Tasuja puiestee 6, Viljandi, 71011 või ükskõik milline Viljandi pakiautomaat (tel. 56 250 890).

3) Digitaalne muusika saata e-postile inga@folk.ee

Korraldajal on palve tuua või saata füüsilise väljaande olemasolul üks eksemplar ka Teabekogu arhiivi, samal aadressil.


Ühtlasi on oodatud ettepanekud viimase aasta sees toimunud eriliste kontsertproduktsioonide, muud tüüpi väljaannete, silmapaistvate pärimusmuusika valdkonnale oluliste inimeste vms nomineerimiseks. Ühele neist võib tähelepanuväärse tegevuse eest osaks saada erikulp.

Etnokulp 2023 pärimusmuusika auhinnagala toimub Lõikuspeo festivali raames Viljandis 6. oktoobril ning seda korraldab Eesti Pärimusmuusika Keskus. Eelmisel aastal koguti kahe aasta materjali ning enim auhindu pälvis mullu Puuluup, kes viis koju nii parima albumi, parima uusfolk artisti, parima ansambli ja parima loo etnokulbi.

Lisainfo.