Viljandi kultuurimajas tuleb moetäika “Vana uus asi”. Üritus on kavas 15. novembril kell 11–15 ja sellele eelneb fantaasiavõistlus “Kasulik prügi”, mis kestab 10. novembrini.

Võistlusest võivad osa võtta kõik fantaasiarikkad inimesed; iga autor võib esitada ühe töö. Töö algmaterjal peab olema prügi – vanapaber, taara, plast jmt. – ja see tuleb tuua 10. novembriks Viljandi kultuurimaja valvelauda, lisade juurde autori nimi ja töö lühikirjeldus (5–10 lauset). Väljapanekut töödest saab näha moetäikal “Vana uus asi”. Võitja kuulutatakse välja moetäikal. Peaauhinnaks on moodne hinnaline Electra jalgratas.

Moetäikal on kavas moeturg, kus kaubeldakse vanade ja uute, isetehtud ja ostetud asjadega; töötoad, kus T-särkidest õmmeldakse kotte, vanad ehted saavad uue näo, fimo-savist valmivad aksessuaarid, meisterdatakse omanäolisi helkureid; ümarlaud, kus projekti “Pluus on minu pakend” tegijad kõnelevad riiete elutsüklist ning keskkonnamõjudest, samas värvitakse särke, et anda neile uus elu. Päeva lõpetab noortepidu.

Täpsem info ja registreerimine: Karita Tilk, 5373 4564, karita@viljandikultuurimaja.ee.

viljandi moetäika

Allikad: Viljandi kultuurimaja; Uudistaja infolist