Tartu Loodusmaja ja Elav Tartu Liikumine korraldusgrupp korraldavad 2018. aastal Üleminekuõhtute sarja Tartu Loodusmajas, Lille 10. Iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad üritused kutsuvad kokku inimesi, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida.

Üritus toimub 21. märts 2018 Tartu Loodusmajas kell 18:00-21:00
Kuidas sina teed oma igapäevase elu säästlikumaks? Kuidas koos naabritega saaksite ühiselt panustada selleks, et vähendada Tartus masstootmise ja masstarbimise negatiivseid tagajärgi?

Tule Elava Tartu neljandale Üleminekuõhtule, kus vahetame oma teadmisi/oskusi/nippe maailmakohviku formaadis igapäevase säästlikuma Tartu heaks.

Osalejaid jagatakse gruppideks kohapeal otsustatud tarbimisega seotud valdkondade järgi. Nt nagu: mood, toit, prügi, elektroonika jne. 

Arutelu tulemusel tahame leida konkreetseid lahendusi Tartu kontekstis. Tule kohale, kui Sul on häid ideid ja küsimusi, rikkalikku kogemustepagasit, innukat teadmistehimu või soovid lihtsalt kolmapäeva õhtu kasulikult mööda saata!

Üritus on tasuta. Toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

Elav Tartu on kodanikeliikumise võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku linna loomine on kodanike enda kätes. 
Algatus on inspireeritud ülemaailmsest liikumisest ‘’Towns in transition’’ - www.transitionnetwork.org