Olete oodatud juba neljateistkümnendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub teisipäeval, 22. jaanuaril kell 18:30 Domus Dorpatensises (Raekoja plats 1)!

Näitame dokumentaalfilmi "Ghosts in our machine" (Liz Marshall, 2013, www.theghostsinourmachine.com). Läbi fotoajakirjaniku Jo-Anne McArthur’i südame ja fotokaamera film käsitleb globaalseid loomatööstuse sektoreid: toit, mood, meelelahutus ja uurimistöö, ning püüab vastata küsimusele: kas loomad on vara, mida me võime kasutada või tundlikud olendid, kes väärivad õigusi?

Filmile järgneb teemakohane arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik organisatsiooni tegevusega lähemalt tutvuda ja osta heategevuslikke meeneid (selle jaoks soovitame varuda sularaha).

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on Tartus toimuv üritustesari, mille raames leiavad aset filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 22. jaanuaril kell 18:30 Domus Dorpatensises!