Ajakirja EMA virtuaalne soovituste kogumik “EMA ilusa elu giid 2021” koondab kõige ägedamad hoolivad ja jätkusuutlikud loojad, tooted ja teenused. Toimetuse parimaks tunnistatud saavad lisaks ka kvaliteedimärgise.

„Ilusa Elu Giid sai loodud selleks, et toetada peresid lõputute valikute virvarris. Tihti hakatakse just lapse sünni järel uurima teadlikumalt pakenditel etikette, millest koosneb üks või teine toode. Tekib soov pakkuda oma perele parimat ja saabub äratundmine, et ostuotsuseid tehes kujundame tulevikku,“ rääkis ajakirja EMA peatoimetaja Merle Liivak.

Giidis saab olema 16 kategooriat, mis avanevad järgemööda vastavalt hooajale. Praegu võib eest leida parimad leiud ilu, moe, tervise ja heaolu, toidu-joogi ning beebitoodete vallast.

Parimate valimisel võeti EMA toimetuse ja lugejate eelistuste kõrval arvesse ka tuntud emade, nagu näiteks muusiku Sandra Vabarna, näitleja Saara Piusi, disaineri Helene Vetiku, toidukunstniku Maru Metspalu, moeblogija Aljona Eesmaa ja fotograafi Katrina Tangi lemmikud.

Väljavalitute seas on vaimustavaid tegijaid nii Eestist kui ka mujalt, kõige enam lähipiirkonnast - Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt.

Giidis saab tutvuda näiteks Eestis toodetud Rocking Undies lekkekindla pesuga, vanadest autorehvidest ja plastpudelitest KIRA saabastega, Kokose tahke savišampooniga, Babycooli külmutatud ökopüreekuubikutega ja puidust vutlaris biolaguneva HAVU huulepulgaga.  

Ilusa Elu Giid on esimene omataoline hoolivate ja jätkusuutlike trendide suunanäitaja Eestis. Kõik virtuaalses giidis väljatoodud tooted ning teenusepakkujad saavad lisaks ka kvaliteedimärgise „EMA märkab 2021“. Igas kategoorias valitakse ka rahva lemmik, hääle saab anda ajakirja EMA sotsiaalmeedia kanalites.

Vaata rohkem