AS Alexela hakkab Siseministeeriumi kütusehanke tulemusel varustama järgmise kolme aasta jooksul mootorikütustega Politsei- ja Piirivalveameti, Päästeameti, Sisekaitseakadeemia ja Häirekeskuse sõidukeid.

  • Energeetika
  • 25. juuli 2020
  • Foto: Alexela kütuseveokid/Alexela

Kütusehange oli jagatud kaheks osaks, millest ühel juhul tuleb selle võitjal katta kütusega varustamisel Tallinn ning teise osa puhul kogu Eesti. AS Alexela tunnistati Tallinnas edukaimaks pakkujaks ja üleriiklikult võetakse esimeses järjestuses kütust samuti Alexelalt.

„Loomulikult pakub sellise tulemusega hange rõõmu, sest Eesti laialdasema tanklaketina saame lisaks näidata enda professionaalsust sedavõrd nõudlikus töös nagu Siseministeeriumi allasutuste puhul see on. Räägime siin ju elutähtsate teenuste osutajate varustamisest,“ lausus AS Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson.

Kütusehanke lepingute eeldatav kogumaksumus kolme aasta peale on 13,2 miljonit eurot.

Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad ettevõtte tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 104 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 33 mugavuspoodi.