Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora mõtestas tänavu ümber iga-aastase sisuloojatele ja ajakirjanikele mõeldud jõulupakkide aktsiooni ja suunab pakid hoopis meie kõigi turvalisuse eest hoolitsevatele päästekomandodele. Kokku saab Barbora jõulupakid tänavu 13 Põhja regiooni pääspäästekomandot, esimene neist anti teisipäeval üle Lilleküla päästjatele.

  • Inimene, kogukond, ühiskond
  • 22. detsember 2021
  • Fotol Lilleküla päästekomando päästja Sergey Beregech ja Barbora turundusjuht Argo Kubja / Barbora

„Meie tänavuse lähenemise taga on lihtne kaalutlus – Eesti suunamudijad saavad igapäevaselt arvukalt kingitusi, millest paljud ei pruugi kasutust leida, kuna neid ei jõuta ära tarbida. Seetõttu otsustasime end laialt levinud kommertsreklaamist lahti siduda ning teha sama ressursiga midagi päriselt head,“ ütles Barbora tegevjuht Kirke Pentikäinen.
 
Barbora jõulupakid läksid päästjatele Tallinnas kesklinnas, Koplis, Kosel, Lasnamäel, Lillekülas, Nõmmel ja Pirital ning Assakus, Kehras, Keilas, Loksal, Muugal ja  Paldiskis.
 
„Kuna pühade aegu tarnivad meie kullerid kaupa vahel ka päästekomandodesse, kus töö käib ajast ja pühadest sõltumata ning seda kõigi Eesti perede turvalisuse tagamiseks, otsustasimegi tänavused pakid kinkida meie tublidele päästjatele,“ lisas Pentikäinen.
 
Pakkidest leiavad päästjad kõik vajaliku, et katta pühade ajal ka kodust eemal traditsiooniline jõululaud. Lisaks on Barbora teeninduspiirkondadesse jäävatele komandodele kasutamiseks kuni märtsini kehtivad e-poe sooduskoodid.