Eesti alternatiivmuusikud korraldavad Tallinna Loomade Hoiupaiga hüvanguks heategevuspeo „Hea tegu“.

Reedel 8. jaanuaril kell 23.00 toimub Tallinnas Von Krahli teatri baaris muusikasündmus "Hea tegu". Ürituse eesmärk on toetada Tallinna Loomade Hoiupaika, tuues üheks õhtuks kokku Tallinna tuntuimate klubisündmuste DJ'd. „Hea teo“ käigus kogutav piletitulu annetatakse varjupaiga asukatele, vajalike toiduainete ja mänguasjade hankimiseks.

"Soovime uue aasta alguse puhul üheskoos abistada neid, kes seda hädasti vajavad. Mis võiks selleks paremini sobida, kui Tallinna Loomade Hoiupaiga aitamine, kelle asukad vajavad toetust ja tuge", kommenteerib sündmuse üks korraldajatest, Sten Saluveer. "Kutsume ka inimesi kaasa võtma lemmikutele sobivaid närimis- või mänguasju, mille koos piletitulu eest ostetava koera- ja kassitoiduga hiljem hoiupaika toimetame", lisab Saluveer.

Ürituse teine korraldaja Madis Nestor lisab: „Paljud noored pole teadlikud Eesti kodutute loomade olukorrast ja annetamise võimalustest. Kui noored plaanivad nii et naa reedel peole minna, siis seekord on neil võimalus piletiraha hoopis paremal eesmärgil investeerida ja lisaks heale muusikaelamusele loomi aidata.“

Hea tegu" toob Von Krahli teatri baari kokku erinevate muusikastiilide esindajad - kuulata saab nii house, hiphop, kui rokkmuusikat. Muusikalise abikäe ulatavad lemmikutele „Rulers of The Deepist“ tuntud P Julm (Tallinn Express), DJ Quest (HipHop.ee), mitmete indie-rock sündmuste eestvedaja Risto Karupoeg (Featuring) ning DJ Siim Nestor (Mutant Disco) koos korraldajate Sten Saluveeri, Madis Nestori ja Jaagup Jalakaga.

„Hea tegu“ alustab Von Krahlis kell 23.00. Peol saab loomi toetada mitmel erineval viisil.

Lugege lisa: http://loomakaitse.ee