Heategevusfond Aitan Lapsi ja Alexela Energia sõlmisid koostöölepingu, mille eesmärk on aidata fondil pakkuda koostöös Eesti Etendusasutuste Liiduga veelgi enamatele lastele teatrielamusi.

Täna sõlmisid Alexela gruppi kuuluv Alexela Energia ja heategevusfond Aitan Lapsi koostöölepingu. Nüüd on kõigil inimestel võimalik valida endale elektripakett, kus iga elektri- või maagaasiarvega saab toetada ka heategevusfondi. Kogutud annetusi kasutatakse Eesti vähekindlustatud lastele teatrielamustele pakkumiseks.

„Oleme Aitan Lapsi viie tegutsemisaasta jooksul keskkonnateadlike ja sotsiaalselt hoolivate inimeste abiga kogunud ja heategevusse suunanud üle 400000 euro. Taaraautomaatide annetusvõimaluse kõrvale tekkiv täiendav lahendus koostöös Alexela Energiaga aitab meil rõõmustada veelgi rohkem lapsi, kel muidu poleks võimalik teatris käia,“ ütles SA Aitan Lapsi nõukogu liige Rauno Raal.

Tänu koostöölepingule saavad nüüd kõik Alexela Energia kliendid märkida oma elektri- või maagaasiarvele annetuseks mõeldud summa. Kogutud raha suunatakse heategevusfondi Aitan Lapsi ja EETEALi ühise projekti raames abi vajavate lasteni. Heategevusfondi ja EETEALi koostöö kestab juba kuuendat hooaega ning selle raames on head inimesed teatrisse aidanud pea 57000 last.

„Alexela on järjepidevalt panustanud Eesti kultuuriellu, olles sel aastal pälvinud kultuuriministrilt ka tiitli Kultuurisõber,“ kirjeldas Alexela Group esimees Andreas Laane. „Koostöö Aitan Lapsi heategevusfondiga aitab meil viia Eesti teatrikultuuri ka kõige nooremate teatrihuvilisteni,“ rõõmustas Andreas Laane.