Eesti Roheline Liikumine ja MTÜ Mondo kutsuvad sind oma selle aasta esimesele ühisüritusele - Tallinna Rohelise tee õhtule, mis on samas osa Mondo Akadeemiast. Teeõhtul uurime lähemalt, milline on meie igapäevase ostukäitumise mõju nii loodusele kui inimestele ning teeme läbi praktilise šokolaadi töötoa.

Üritus toimub neljapäeval kell 18:00 - 20:00 MTÜ Mondo ruumes, Telliskivi 60A, B-hoones,  Tallinnas. Esinema tuleb pikaaegne keskkonnaaktivist Jaanus Välja, teema juhatavad sisse Airi Triisberg ja Riina Kuusi-Rajasaar Mondost.

Üleilmastumise ja suurte poekettide domineerimise ajastul, jäävad meie kui tarbijate eest sageli varjatuks tarbimist õhutavad hoovad ja meie igapäevaostude otsesed tagajärjed nii loodusele kui ka arengumaade inimestele. Sageli me ei teadvusta endale, kuidas oleme oma igapäevase tarbimise kaudu seotud ülejäänud maailmaga. Teeõhtul arutame võimalikke alternatiive meie igapäevastele tarbimisvalikutele ja uurime lähemalt, kas teadlik tarbimine viib muutusteni.

Tarbimise teemalise teeõhtu lõpus teeme üheskoos läbi praktilise šokolaadi teemalise töötoa Liisa Truuboni abiga. Tutvume šokolaadi valmimisprotsessi ja kakaoubade kasvatajate eluoluga.

Üritus on TASUTA. Pakume sooja kosutavat maheteed.

Uuri lähemalt Mondo Akadeemia kohta siit. Rohelise Tee Õhtuid korraldab Eesti Roheline Liikumine koostöös MTÜ Mondoga.