Laupäeval, 4. novembril on Pirita Spordikeskus võõrustajaks traditsioonilisele Pirita taliujumise etapile, kus erinevas vanuses ujujad saavad ennast proovile panna. Spordikeskuse jõebasseinis osaletakse rinnuli ja vabalt ujumise erinevatel distantsidel.

  • Bioneeri uudised
  • 31. oktoober 2023
  • Foto: Taliujumine Pirita jões / Riina Aitai

„Jäine vesi on vaid üks osa väljakutsest – ujumisfestivalil selgub ka kiireim taliujuja,“ kutsub osalema Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit. „Pirital on suurepärane võimalus näidata oma ujumisoskusi ja miks mitte lüüa ka mõni senine rekord.“

"Meil on väga hea meel, et Pirita Linnaosa Valitsus ja Pirita Spordikeskus võõrustavad IceSwimi ujumise etappi. Oleme ujunud sellel sügisel Nõmme välibasseinis, Harku järves. Nüüd on Pirita jõe kord. Loodame rohket osavõttu, kõiki osalejaid ootab üllatus. Ujujaid ootavad Spordikeskuse saunad, söögi ja joogi eest hoolitseb foodtruck. Tulge üksi või perega, aeg läheb lennates ja kõigile leiame põnevat tegevust!" jagab õhinal ürituse korraldusmeeskonna liige Erkki Kasenurm.

Võistluse ajakava:

10.30 - sekretariaat on avatud võistlejate akrediteerimiseks

11.00 - Ramirent 25m vabalt

11.45 - Kadarbik 25m rinnuli

12.30 - Vytautas 50m rinnuli

13:30 - Tallink Hotels 100m vabalt

14:00 - E-piim 4x25m vabalt

14.30 – autasustamine

Ühe ujumisala osalustasu on 10 eurot. Võistlustele saab registreerida kuni 3. novembrini kell 23.59. Võistleja osalemine on kinnitatud peale stardimaksu tasumist.

Kohapeal registreerudes on stardimaks 20 eurot distantsi kohta.

Registreeri end võistlusele õigeaegselt lingi kaudu.

Tulge nautima põnevat võistlust Pirita spordikeskuse jõebasseinis!