Solarise keskuse toidukauplus Delice viiakse üle uuele, linnaturulikust ostukeskkonnast inspireeritud kontseptsioonile. Uuenenud kaubamärgi lansseerimine toimub septembris, mil avatakse täielikult värskenenud Delice Solaris.

  • Ettevõtlus
  • 7. juuli 2023
  • Foto: Uuenenud Solarise toidupood / Pressifoto

„Delice kuulub Tallinna südalinna premium-kaupluste turule. Solarise keskuse asukoha potentsiaal ning Delice’i kaupluse müügisaali avarus pakuvad meile unikaalset võimalust teha sellest eristuv ja eriti laia valikuga, südalinna kliendi ja turistide nõudlikku meelt silmas pidav kvaliteettoidupood. Delice on kesklinna uus toidukaupluste pärl,“ lubab Selveri juht Kristi Lomp.

Delice’i uue poekeskkonna sisekujundus on inspireeritud Vahemereäärse väikelinna keskväljakust ja turust. Kaupluses kohapeal valmivad Delice’i Köögi eriti värsked ja maitseelamusi pakkuvad hõrgutised. Kaupluse uues pagarikojas küpsevad värsked pitsad, käsitööleivad ning kondiitrivalik pakub valikut ka neile, kes otsivad midagi tõeliselt erilist.

Delice eristub lisaks omaköögile, mis toimetab oma meeskonnaga ja loob oma retseptid ise, ka eriliselt rikkaliku valikuga maailma rahvusköökide kaupadest.

Delice’i uue kontseptsiooni lõid koostöös disainiagentuur Velvet ja disaini- ja sisekujundusbüroo Vaikla Disain.

Sisekujundajad Katrin ja Argo Vaikla panustasid sellesse, et sisekujunduse üldilme oleks kvaliteetne, helge ja avar. Materjalidena on kasutusel terrazzo, keraamika, looduskivi ja puiduimitatsiooniga plaadid. Mööbel on musta karkassiga, kuid kombineeritud puitpindadega.

Velveti loovjuhi Kristjan Krisfeldti sõnul inspireeris neid mõte kohast, kus hea toidu armastajad leiavad parimad toorained, päikeselise meeleolu ja mõnusa teeninduse. „Lihtsate võtetega tõime vahemerelikult rikkaliku turuatmosfääri siseruumi. Esikohal on aga eelkõige külastaja kogemus – tahtsime luua keskkonna, kuhu oleks ikka ja jälle mõnus tagasi tulla.“

Solarise Delice’i kauplus suletakse renoveerimiseks alates 10. juulist. Sellele eelneval nädalavahetusel 7.-9. juulini toimub kaupluses tühjendusmüük. Uue kontseptsiooniga Delice avatakse Solarise keskuses 12. septembril kell 12.