Ka sel suvel on Uue Maailma Selts kutsunud külla toredaid filmiasutusi, -huvilisi ja -tegijaid. Esimeseks külaliseks on Eesti kinopõllu rikastaja, filmikunsti inimesteni viija, lahedate filmielamuste pakkuja KINOBUSS!

Seanss toimub pühapäeval, 6. juulil, kell 21.00 Väike-Ameerika 28 hoovis. Seekord on programmis Kinobussis valminud noorte meistrite filmid-teosed ning Balti Filmi- ja Meediakooli tudengifilmide paremik. Juurde jutustab Kinobussi pealik Mikk Rand.

Kaasa võtta oma toolike-taburetike-vaibake ning kõik hea ja parem, mis käib hamba alla ja mida tahate teistega jagada.

Seansid jätkuvad pühapäeviti kell 21.00 erinevates Uue Maailma asukohtades. Infot leiab edaspidi veebilehelt www.uusmaailm.ee.

Ja kindlasti ärge unustage – Kinobussi tuur algab 25. juulil! Kui te arvasite, et liikuv kino ei saa enam paremaks minna, siis eksisite! Sel suvel ei tule mitte ainult KinoBUSS, vaid ka KinoLODI ja KinoRONG! Kaasa lööb ka Moving Baltic Sea programmi raames KinoLAEV! Programmivalikus film “Noored Kotkad” koos elava muusikaga ansambli Kosmikute esitluses, ruumiline animatsioonkino (3D kino, mille prillid antakse kohapeal), lühifilmikassett “Seks ja Surm” noorte lavastajate endi esitluses, uued Eesti mängufilmid ja palju, palju muud põnevat.

Lisaks toimub filmiteemaline töötuba, kus saate oma filmitegemist proovida.

Kas asi võib veel paremaks minna? Ei usu! Otsige oma puhkekohtadele lähimad kinopeatused üles ja ärge jääge ilma selle suve lahedaimast kinokogemusest!