3. detsembril toimub Kadaka Konverentside koolitussarjas “Tervise teerajad” kuu esimene koolitus, kus taimetark Irje Karjus avab isiksuspõhise taimeravi maailma.

Koolitusel “Isiksuspõhine taimeravi ehk taimede sõnumid” tehakse tutvust ravimtaimede maailmaga. Selgust saab, kuidas ravitseda ennast ja oma peret, võttes seejuures arvesse igaühe isikupära. Isikliku ravimtaime ja taimekoosluse leidmisel räägitakse nii sünnielemendist ja kuupäevast kui ka probleemi olemusest. Nii räägitakse, milliseid taimerohte peaks kasutama ning miks ja kuidas üldse toimivad ravimtaimed.

Irje Karjus õpetab taimekunsti ja sellega seotud õppeaineid oma koolis Herbaticum. Eluaegse ettevõtjana pani Irje suure kirega aluse Eesti esimesele turismikülale Metsamoori Perepargile ning 100% eestimaisel toorainel põhinevale loodustoodete ettevõttele Tervise Kodu. Ta on olnud seotud veel mitmete ettevõtmistega ning on 13 taimemaailma ja inimloomuse energeetikat selgitava raamatu autoriks.

Irje hariduskäik on olnud mitmekesine: ta on õppinud nii keeleteadust ja folkloori, näitejuhtimist kui ka maaelu arengut ülikoolides Eestis ja Iirimaal ning täiendanud ennast Ameerikas, Rootsis, Saksamaal ja Soomes, mh ka Tampere Homöopaatia Akadeemias. Oma tegevustes väärtustab Irje koostööna sündinud inimese ja grupi loomisjõudu ning innnovaatilist lähenemist ettevõtlusele vaimu, hinge ja ego sünergias.

Eesti keeles toimuv seminar kestab orienteeruvalt 2,5 tundi. Pääsmeid hinnaga 25 eurot saab lunastada Fienta kaudu (fienta.com/o/4995) või Piletilevi müügipunktidest (lisandub vahendustasu). Osalejate arv üritusel on piiratud, et tagada hajutatus. Olemas on võimalused kätepesuks ja desinfitseerimiseks, kõikidel sarja üritustel hoiame distantsi ja kanname maski (ka kohapeal saadaval)! Huvilistel on võimalus osaleda loengus virtuaalselt, andes sellest peale registreerimist teada aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee.

Kadaka Konverentside koolitustesari “Tervise teerajad” on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, leidmaks oma vaade tervislikust elust. 2020. aasta viimase koolitusena on ees  loeng emotsioonide mõjust tervisele (10.12, Rita Rätsepp). Koolitustesari ei asenda arsti nõuannet.