Veganid on inimesed, kes on täielikult taimetoitlased.  See tähendab, et nad ei söö, kanna ega tarbi mitte midagi loomset. Nii teevad nad head nii endale kui teistele, sest meie otsused ei puuduta ainult meie enda, vaid kõikide teiste elusolendite elusid ning heaolu.

Olla vegan tähendab selles maailmas teha paljude jaoks harjumatuid valikuid, uurida silte ja olla imelik. Seevastu tunda end nii füüsiliselt kui vaimselt hästi.

Loomade kasvatamine inimese jaoks kulutab palju toitu, vett, maad ja teisi ressursse. See saastab pinnast, õhku, vett ja mängib suurt rolli kasvuhoonegaaside tekkes:

-Üks taimetoitlane päästab aastas 95 looma elu lihtsalt taimetoitlaseks olemisega.

-Mida vähem loomseid tooteid me tarbime, seda suurema hulga inimesi saab toita loomadele mõeldud toiduainetega.

-Vegan säästab aastas ligikaudu 492 050 liitrit vett inimese tarbeks kasvatavate loomade arvelt.

-Üks suurimaid põhjuseid võtta maha vihmametsasid on vajadus uute loomasööda põldude järele.

-Enamlevinud terviseprobleemid meie ühiskonnas nagu südame- ja veresoonkonna haigused ning vähk on otseselt seotud loomsete produktide tarbimisega.

Veganism on lihtsalt võimalus olla osa muutustest mida soovitakse selles maailmas näha - midagi head, toredat, paremat meie kõigi suhtes. Puhas õhk ja vesi, palju taastatud metsamaad ning rõõmsaid inimesi ja loomi. See teeb paremaks igaühe enda elu ja panustab ka järgmistesse põlvkondadesse.

Kõik meie otsused minevikus on seda maailma mõjutanud ning meie otsused tulevikus teevad seda samamoodi.