Täna, 14. märtsi hommikul alandas Circle K kütusehindu 5 sendi võrra liitri kohta. Mootoribensiin 95 miles uus hind on 1,899 eurot  ja diislikütus D miles 1,899  eurot liitri kohta.

„Toornafta maailmaturu hinnad  on langusesse pööranud, mis võimaldab ka jaemüüjatel hindu alandada. Kütuste hind langes täna kõikides Circle K Eesti teenindusjaamades 5 sendi võrra,“ sõnas Circle K  AS mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

Kütusehindade jaemüügihindade määramisel lähtub Circle K nii mootorikütuste sisseostuhindadest, riiklikest maksudest ning kohalikust konkurentsis.

Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootoribensiine ega diislikütust. Circle K Eesti AS ostab kõik mootoribensiinid ja diislikütused otse Euroopa Liidus asuvatest rafineerimistehastest ning meie kütusetarned toimivad häireteta. Meie peamine kütusetarnija, Orleni rafineerimistehas Leedus kinnitas, et alustas toornafta sisseostu ettevõttelt Saudi Aramco.

Circle K kütuste sisseostu meeskond on igapäevaselt rafineerimistehastega ühenduses ning kõik kütusetarned Eestisse ja Circle K jaamadesse toimuvad planeeritult.