Kolmapäeval, 22. mail, kell 18.00 esineb Tallinnas, Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis Kristina Mering põneva ja informatiivse ettekandega loomatööstuste hetkeolukorrast Eestis.

Ettekanne annab ülevaate peamistest heaoluprobleemidest tööstusfarmides, kus kasvatatakse loomi toidu saamise eesmärgil, ning toob välja põhjused, miks need probleemid meie tähelepanu ja sekkumist väärivad. Pärast ettekannet on kõigil võimalik oma mõtteid jagada ja küsimusi küsida.

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus saab tutvuda organisatsiooni tegevusega, annetada organisatsiooni toetuseks ning osta erinevaid meeneid, mille jaoks soovitame varuda sularaha.

"Loomade tööstuslik pidamine on teema, mille kohta on Eestis liikvel mitmeid müüte - nii olukorda liialdavaid kui ka alahindavaid. Ometi on oluline, et me oleks kursis, mis suletud uste taga toimub, et saaksime tarbijatena teadlikke valikuid langetada. Mida teadlikumad on tarbijad, seda raskem on loomatööstustel julmi praktikaid jätkata," kinnitab Nähtamatute Loomade president Kristina Mering.

Tule kuula lähemalt juba kolmapäeva õhtul!

Üritus on kõigile tasuta!