Kui te tunnete oma pere- või muudes suhetes ületamatut barjääri, siis Julia Solntseva pakub teile pereterapeudi ja psühholoogi teenust Tallinnas, Kristiine linnaosas. Kogenud ja vajalikku kõrgharidust omav eesti ja vene keeles töötav psühholoog on valmis teiega tegelema ka individuaalselt, ravides teie sõltuvusprobleeme ja pakkudes individuaalteraapiat. 

Julia on omandanud kõrghariduse psühholoogias Audentes Mainor Ülikoolis, lõpetades selle 2016. aastal. Tema mitmekülgne haridustee hõlmab ka päästekorraldaja eriala Sisekaitseakadeemia Päästekolledžis Päästekorraldaja programmis. Meditsiini alast haridusteed alustas ta õenduse erialal Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis

Ta on Eesti Pereteraapia Ühingu liige, kes alustas iseseisva psühholoogilise nõustamisega 2019. aastal. Julia täiendab pidevalt oma teadmisi psühholoogia valdkonnas erialaste koolituste kaudu.

Hetkel jätkab ta õpinguid Eesti Pereteraapia Koolis ja töötab sõltuvusehäirete konsultandina Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinikus. Pidev praktika ja pikaajalised kogemused annavad talle ainulaadse arusaama sõltuvusega seotud küsimustest, mida ta jagab ka oma klientidega.

Julia keskendub oma töös süsteemsele pereteraapiale, lähenemisele, mis aitab perekondadel mõista nende dünaamikat ja leida tervislikumaid suhtlemisviise. See on võimas meetod, mis vaatleb perekonda tervikuna, keskendudes suhetele ja mustritele, mitte üksikisikutele. Kasutades mitmesuguseid tehnikaid, nagu struktuuranalüüs, rollimängud ja genogrammi koostamine, aitab Julia peredel näha seoseid ja dünaamikat, mis võivad olla peidus igapäevastes suhetes. Pereteraapia protsessis kasutab ta genogrammi, võimsat visuaalset tööriista, mis aitab sügavamalt mõista ja analüüsida perekonnas esinevaid dünaamikaid ja seoseid. Genogramm on nagu perekonna kaart, kus kujutatakse visuaalselt põlvnemist, suhteid, sündmusi ja emotsionaalseid mustreid. See aitab avada varjatud mustrid ja seosed perekonnas, mis võivad mõjutada praeguseid suhteid.

Julia poolt läbi viidav teraapia aitab inimestel toime tulla erinevate emotsioonidega, olgu need siis ärevus, hirm, viha või kurbus. Lisaks spetsialiseerumisele alkoholi või narkootikumide tarvitamisest tingitud probleemide lahendamisele aitab ta leida tõhusaid lahendusi suhteprobleemidele. Julia valdab ka praktikaid ja juhiseid, kuidas lahendada uneprobleeme ja mitmesuguseid tüütuid aspekte igapäevaelus, mis takistavad täisväärtuslikku elu nautimast. Tema eesmärk on olla toeks ja teejuhiks inimestele nende isiklikul arenguteel.

Oma isikliku kogemuse kaudu - olles olnud abielus 18 aastat, ema ja vanaema - mõistab Julia hästi perekondlikke dünaamikaid ja elu keerdkäike. Ta järgib ka ise tervislikku eluviisi ning jagab ka oma huve kokkamise ja reisimise valdkonnas.

Uuel veebilehelt leiab Julia kontaktid, teenuste hinnad ja kirjeldused.
Külasta Julia uut veebilehte ja leia tee paremate inimsuhete suunas.


Veebileht on loodud disainagentuur Kontorirott poolt Telli oma ettevõtmisele kodulehekülg Kontorirotilt!

 


 

Julia Solntseva / Erakogu
Julia Solntseva / Erakogu